2024. február 5. (hétfő) 14:16

II. helyezett lett a FIRST LEGO League - Miskolci regionális selejtezőjén a Földes csapata

A FIRST LEGO League - Miskolci regionális selejtezőjét a Robert Bosh Power Tool Kft. szervezte. Az S-Team, azaz a Földes Ferenc Gimnázium csapatának felkészüléséhez a Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kara biztosította a helyszínt, valamint két mentort a Matematikai Intézetből. A csapat szépen teljesített, II. helyen jutott tovább az összesített versenyen a nemzeti döntőbe, valamint elnyerte a Feltörekvő díjat.

A csapat tagjai: Kovács Mátyás Tivadar (7.B), Pocsay Bence Máté (8.B), Vascsák Vince (8.B), Pusztai Zsombor (10.B), Szlivka Mihály (10.B), Takács Imre (edző), Lengyelné Dr. Szilágyi Szilvia (mentor), Dr. Körei Attila (mentor)

Gratulálunk a csapattagoknak és mentoraiknak!