2023. november 14. (kedd) 13:57

SCHRACK TECHNIK ösztöndíj program

A Schrack Technik hazánkban immár 30 éve sikeresen működő villamos kereskedelmi vállalat. A komplett termékpalettában elosztórendszerek és készülék komponensek mellett a biztonsági világítás és az adatátviteli hálózatok is megtalálhatók. Magyar Termék Nagydíjat kaptunk a MODUL4000 Mega elosztórendszerért, emellett Legmegbízhatóbb magyar cégként - Dun & Bradstreet AAA GOLD TANUSÍTVÁNYT, Üzleti Etikai Díjat, Superbrands díjat már több alkalommal is elnyertük. Cégünk budapesti központja mellett Győrben, Zalaegerszegen, Székesfehérváron, Szolnokon, Szegeden, Debrecenben és Miskolcon működtetünk képviseletet. Elkötelezettek vagyunk a jövő generáció és a szakma iránt: támogatjuk a hazai erősáramú közép- és felsőoktatást, hiszen ezekkel az intézményekkel való együttműködés megoldás lehet a szakemberek következő generációjának kinevelésében. Ingyenes szakmai előadásokat, gyakorlati bemutatókat, műhelylátogatásokat, információs napokat szervezünk a fiataloknak és oktatóiknak.

Egy ösztöndíj pályázatot írtunk ki a villamosmérnök hallgatóknak az ENERGETIKA terület népszerűsítéséért. Az elmúlt években egyre kevesebben választják az energetika területet, emellett a népesség elöregedése is hozzájárul a szakemberhiányhoz. A munkaerőhiány kihívást jelent a cégek számára, akiknek nehézségeik lehetnek a megfelelően képzett munkavállalók megtalálásában és megtartásában. Ezért kiemelten fontos feladat a középiskolás/egyetemista fiatalok érdeklődésének felkeltése.

Részletek: https://www.schrack.hu/tamogatas-szolgaltatas/schrack-a-fiatalokert/diakoknak/az-energetika-felvillanyoz

Pályázati felhívás itt!

osztondĂ­j2023.jpg