2021. június 13. (vasárnap) 12:45

ORSZÁGOS LOGISZTIKAI CSAPATBAJNOKSÁGON SIKERES SZEREPLÉS

Sikeres szereplés az Országos Logisztikai Csapatbajnokságon

A Nagyvállalatok Logisztikai Vezetőinek Klubja 8. alkalommal rendezte meg az Országos Logisztikai Csapatbajnokságot, melynek 2021. június 11-én megrendezett döntő, negyedik fordulójában első alkalommal a Miskolci Egyetem is képviseltette magát. Az első két forduló online tesztjei és a harmadik fordulóban kidolgozott esettanulmány után, a döntőben angol nyelvű prezentációt tartottak a csapatok, majd öt logikai, ügyességi, kooperatív gondolkodásmódot igénylő feladatot oldottak meg a résztvevők. A Miskolci Egyetem ME-dzsik csapata az előkelő 2. helyezést érte el, továbbá az esettanulmány színvonalas kidolgozásáért megkapta a Magyar Közút Zrt Különdíját is.

A csapat tagjai: Drávucz Dávid, logisztikai mérnöki MSc (GÉIK); Francuz Ádám, logisztikai mérnöki BSc (GÉIK); Fülöp Fruzsina, logisztikai mérnöki MSc (GÉIK); Gáspár Ágoston, logisztikai mérnöki MSc (GÉIK); Gégény Dávid, MBA MSc, PhD hallgató (GTK, GÉIK-MAT); felkészítő tanáruk: Hardai Ibolya, PhD hallgató (GÉIK-LOG).

Gratulálunk a versenyen részt vett valamennyi hallgatónak és felkészítő tanáruknak!

Eseményről készült képek: https://www.dropbox.com/sh/jbvgciarn47cmn2/AABoi7AMibYuhgONlfqWedyoa?dl=0