2018. szeptember 17. (hétfő) 15:30

A Magyar-Missouri Oktatási Együttműködés (Hungarian-Missouri Educational Partnership (HMEP)) aktuális pályázata (alapszakot végzett és szakmai gyakorlattal rendelkezőknek)

A Hungarian-Missouri Educational Partnership (HMEP) a Saint Louis University (St. Louis, USA) egy éves MBA (Masters of Business Administration) képzésének elvégzését támogatja, fedezi az MBA tandíj és szállás költségeit.

Az ösztöndíjat 2005-ben George H. Walker, az USA magyarországi nagykövete, Simonyi András, Magyarország amerikai nagykövete, Joe Adorjan, magyar tiszteletbeli konzul és a St. Louis-i egyetemek alapítottak.

A mai napig több mint 30 ösztöndíjas tanulmányait támogatta. Kérem pályázatunkat helyezzék ki nemzetközi és karrier irodáik honlapjain, továbbítsák hallgatóiknak.

Az idei pályázat információi: HMEP-SLU MBA Scholarship : SLU

HMEP-SLU scholarships are awarded to selected candidates from Central European countries to pursue their MBA degrees at Saint Louis University.

HMEP scholarship will cover tuition, housing, meals as well as any additional expenses that are deemed necessary for competing the MBA program at Saint Louis University.

The tentative deadline to submit an application for the 2019 HMEP scholarship is October 1st, 2018.

For more information about the Scholarship and to access the fillable pdf HMEP application, please click on the link below:

http://www.slu.edu/business/centers/boeing-institute/hmep/hmep-slu-scholarship.php   If you have any questions, please do not hesitate to contact hmep@slu.edu