2018. augusztus 22. (szerda) 13:30

Járműmérnöki szakos hallgatóknak MEGHÍVÓ járműmérnöki workshopra!

Hagyományosan workshopot tartunk a járműmérnök hallgatóknak 2018. szeptember 6-án délután (hozzávetőlegesen 11.30-tól), az eskütétel után az A/5-ös épület 206-os termében (http://www.uni-miskolc.hu/terkep). Lesz átöltözési lehetőség zárható teremmel, illetve pogácsa és ásványvíz.

Ezen a programhálóról, a tárgyakról, a szakkollégiumról, a szakmai rendezvényekről lesz szó, 3. éves hallgató tapasztalatairól, jármű MSc mérnök tapasztalatairól, Formula Student autóépítő versenyről lesz szó, jármű biztonságról, majd a TAKATA, jelenleg Joyson gyár látogatásáról. Kb. 17 körül végzünk a Joysonban.

Kérünk mindenkitől visszaigazolást (e-mail: jarmai@uni-miskolc.hu), valamint a személyigazolvány számát, ami kell a látogatáshoz, illetve mivel személyautókkal tervezünk menni a Joysonba, hogy ki tud ebben segíteni, hány hellyel? Aki autóval jön az A/5-höz közeli parkolóba jöjjön legyen szíves (nyitott, ingyenes), hogy együtt tudjunk indulni a Joysonba.

Jármai Károly

szakfelelős